3 Haziran 2010 Perşembe

Hani 4 Haziran'dı ?

Benim gibi dört değil sekiz gözle bekleyenlere üzücü bir haberim var.
Türkiye' de vizyon tarihi 4 Haziran olarak belirlenen Sex And The City, belirtilen tarihte vizyonda olmayacakmış. İsrail'de ki Türk yardım gemisine yapılan saldırıdan dolayı ertelenmiş. Yeni vizyon tarihi ise henüz belli değilmiş.

6 yorum:

asmabahce dedi ki...

olaammaazzzz:(

gunesyuksel dedi ki...

simdi yasanan olaylar cok üzücü.. ama kimse iskenderunda verdiğimiz sehitlerden bahsetmıyor ben ona daha cok üzülüorum.. ve sadece bir filmin vizyona girişi ülkede ölümler oldu die ertelenmesi bana garip geliyor acıkcası.. ülkece kutlamamı yapıyoz film geliyorda.. yanı sankı havai fişekler festıvaller var da onu ertelıyoruz.. neden bu cuma vızyona giren -filmin adını atıyorum- "küçük arkadasım" adlı filmin gösterımı iptal olmuyor.. ilginc yani.. ben annamadım.. hani cidden bi fesivalimiz fln olur, onlar ertlenenir, cunku as tutuyoruz, o kesin.. onas saygım sonsuz.. ama bu bir film ya.. sıradan dandik bir film..

Yeşim dedi ki...

İşte bu kötü haber :(

Selin Ergeçer dedi ki...

dört gözle bekliyorummm, tühhhh :(

Mystery dedi ki...

gunesyuksel'e kesinlikle katılıyorum. evet gemimize yapılan saldırı son derece vahim bi durum ama iskenderundaki şehitlerimizi unutmak daha vahim diye düşünüyorum. o neymiş öle filmi ertelemek falan, fazlasıyla saçma. kesinlikle haklısın gunesyuksel.

Chilek dedi ki...

asmahahce; :(

gunesyuksel; evet canım bende pek anlam veremedim açıkçası.

Yeşim; Evet:(

Selin; ama gelecek yine de :)

Mystry; bencede.

Yorum Gönder

şekerlerim ne demiş:)