9 Ağustos 2010 Pazartesi

Ben ben değilim sanki başkası...


Aklımda bir sürü şey var. Bugün ben ben değilim sanki, yataktan bir başkası kalktı. Tuhaf bir yalnızlık var içimde susturamadığım çığlıklarını duymak istemediğim. Nedeni yok öyle işte, size de olur mu bazen?
Bilemedim nedenini sanırım yaşlanıyorum=)

5 yorum:

Sıradan Bir Sazan dedi ki...

Chilek'im, yataktan kalkamadım bu gün, sabaha jkadar yollarda, İstanbul'a ulaşmaya çalıştım. Ama o yalnızlık ve beraberinde tuhaf heyecan ve el titremeleri... Sanırım azıcık daha moralim iyi.

Ne yapsam güldürürüm yüzünü?

Yaşlanmak mı?

Aa, o ne yahu?

Bizim lugatımızda öyle bir kelime yok...

Hadi, bi kez, enim için, gül bakiim...

Öperim, iyi haberler ver, bekliyor olacağım...

YEMEK VAKTİ AYLİN dedi ki...

aman aman bahsetme hiç yaşlanmaktan fealan çilekçm aaaageçer geçer hepimize oluyor bazen böyle durumlar

takma şeker geçicek:)

Yeşim dedi ki...

Kov gitsin o yalnızlığı, bizler varız yalnız değilsin :) Bir de gürültü yapıyor bak sen şu yalnızlığın yaptığına :P Acele etme yaşlanmak için çok zamanımız var, daha genciz :) Öperim çokca.

"Objektifime Yansiyanlar" dedi ki...

Olmaz olurmu... sabah öyle uyandıysam bütün günüm öyle geçiyor.
Bişiler yap oyalanıcak kafayı dağıtıcak kendine özgü tatlı yap affiyetle ye keyfini çıkar takma hiç bişeyi sakin ve dingin geçirmeye bak.

Ertesi sabah daha enerjik olucaksın ;) buna inan :)

Selin Ergeçer dedi ki...

Canımm olmaz mı, herkese oluyor tabii ki, ama insan işte kendi başına gelince ancak fark ediyor bu duyguların ne kadar yoğun olduğunu...Madem böyle hissediyorsun, bugünlerde seni eğlendirecek, biraz neşe verecek aktiviteler planla o zaman, eminim sana iyi gelecektir :) Veya görmekten hoşlandığın kişilerle sohbet et,sadece sohbet etsen bile eminim ki kendini daha iyi hissedeceksin ;)

Yorum Gönder

şekerlerim ne demiş:)