10 Şubat 2011 Perşembe

Günaha ortak olmayın...

14 Şubat Sevgililer Günü, herkes günün gerçek anlam ve önemini ticarete dökmenin,
 para kazanmanın derdinde:(

Bu durumda tüm petshoplarda da indirim var, zaten nefret ettiğim dükkanlarda bir de indirim afişi görmeye gerçekten katlanamıyorum.Lütfen bu günaha ortak olmayın, sevgiliniz bir hayvanseverse ve bu onu mutlu edecekse barınaklarda sahiplenilmeyi bekleyen miniklerden yana kullanın hakkınızı. Gerçek sevgi onların gözlerinde ve bunu parayla satın almaya gerek yok. 

 Kimse almaz ise teker teker kapanacaklar, ayakta kalamayacaklar. Kanun olarak birşey yapamasak da onların "can" ticareti üzerinden para kazanmalarına dur diyebiliriz.

Şimdi sizden ricam bu postu kendi köşenizde duyurmanız, bir kişi bir kişidir lütfen duyarlı olalım olmaz mı?

6 yorum:

Selin Ergeçer dedi ki...

Canım ne kadar haklısın,çok doğru söylemişsin,harika bir post olmuş bu,yüreğine sağlık...İzin verirsen ben de yarın bu konuda birşeyler yaziyim,belki bu konuyu duyurmana yardımcı olurum,ne dersin??

Chilek dedi ki...

Selincim, ne demek izin seve seve çok mutlu olurum, bir kişiyi vazgeçirsek o bile kazançtır. Çok teşekkür ederim. Süpersin sen, öperim kocaman:))

Meyra dedi ki...

off yine içler acısı..ticari amaçlı uydurmaca bir gün için böyle değerli bir alışveriş nasıl yapılabilir aklım almıyor:(( zaten barınağa gidilse o masum gözlere bakılsa bir defa bile anlatılmak istenenler anlaşılır iş oraya kadar zahmet etmekte.!çok konuştum farkındayım ama can alıcı bir konuya öyle güzel değinmişsinki yüreğine sağlık...

Yeşim dedi ki...

Canım, harika bir post bu. Kesinlikle aynı fikirdeyim. Hemen paylaşıyorum ve seni kocaman öpüyorum.

M¥PriNcessS dedi ki...

harıka bı yazı cnm...allah insanlara biraz vicdan ve akıl versin artık yeterr...onlarında bir can oldugunu unutuyorlar..Onları yanlızlığa terk ederken nasıl geceleri rahat uyuyabılıyorlar aklım almıyor?Çocuklarınıda terk etsınler ozaman ha bir çocuk ha bir hayvan ne farkı varki? Bir can parayla alınıp satılamaz ve zora gelince terkedilemez!

ebrulikedi dedi ki...

çok güzel hazırlanmış bir yazı.hemen paylaşıyorum.

Yorum Gönder

şekerlerim ne demiş:)