5 Mayıs 2012 Cumartesi

salıver gitsin...


Hıdırellez!
Şimdi kalk yerinden yaz dileklerini, göm bir gül ağacının dibine sonra al akan bir suya temiz niyetlerle bırak. Hem de dolunayda.

İnsanız! Nefes aldığımız sürece umut var demektir. Kimimiz ev ister kimimiz araba, kimimiz aşk ister kimimiz huzur! Özünde hepsi aynıdır "umut etmek"ten geçer yolu..

Haydi o zaman herkes için isteyelim büyüsün yürekler çoğalsın sevgiler...

7 yorum:

PAPİŞ STYLE dedi ki...

Ne güzel yorumlamışsın canım. Ben de akşam ezanı okumadan bahçemdeki gül ağacının altına kırmızı keseciklerimi astım, altına da(biz kibrit çöplerinden veya kürdanlardan yapıyoruz şekillendirerek)dileklerimi, umutlarımı şekillendirdim. Yarın sabah gün doğmadan kesecikler alınacak ve bir daha ki Hıdırelleze kadar cüzdandan ayrılmayacak:) Allah herkese gönlünden geçenleri versin, hayırlısıyla. En önemli dilek tabii ki sağlık. Sağlığımız daim olsun, gerisi elbet olur. Dileklerinin kabul olması ve gerçekleşmesi dileğiyle. Sevgiler.

Buket dedi ki...

koyduk dileklerimizi gül ağacına, bekliyoruz:)

kalemperest dedi ki...

kısa ama çok anlamlı bir yazı olmuş.. tüm güzel dileklerin gerçekleşmesi dileğiyle, sevgiler..

ESEN CAN dedi ki...

Kabul olsun inşallah dileklerinizin tümü, yüreğinizin ve kafanızın karışıklığı çabucak geçsin, esenliğe kavuştursun sizi en kısa zamanda...
Yazdık biz de dileklerimizi, yolladık hızır ve ilyas kardeşlere...
Sevgiler

Selin Ergeçer dedi ki...

Hadi bakalım o halde bütün dilekler gerçekleşsin :) gerçi ben bu ritüeli uygulamadım ama gönlümden geçen bir sürü dileğim var :)

Chilek dedi ki...

O halde hepimizin dilekleri çabucak gerçek olsun diyorum:)))

Yeşim dedi ki...

Umudumuz hiç eksilmesin...Umut ettiğimiz her şey hayırlıysa bizi bulsun...

Yorum Gönder

şekerlerim ne demiş:)